fb Aloe vera Aloe pravá sušené plátky - Bylík.cz - prodej bylinek a koření

Aloe vera sušené plátky Aloe pravá

Aloe vera obsahuje důležité vitamíny C, E, B12, betakaroten, 8 esenciálních aminokyselin, mnoho stopových prvků, které jsou součástí koenzymů, mukopolysacharidy, které hrají velmi důležitou ... více o aloe vera

Kód zboží b00228
Složeníaloe vera, cukr, oxid siřičitý
Země původuThajsko

Potřebujete s něčím poradit?

+420 773 318 559
(po-pá 8:00-19:00, so 9:00-14:00)

Doprava za 39 Kč, od 399 Kč zdarma Kdy zboží dostanu?

100g
35
150g
52
200g
69
250g
87
300g
105
400g
139
500g
174
750g
261
zobrazit další varianty zboží
Dostupnost: skladem > 5 kg

Podobné zboží jako Aloe vera

NOVÉ!
Aloe vera

Vše o aloe vera

Popis

Aloe vera obsahuje důležité vitamíny C, E, B12, betakaroten, 8 esenciálních aminokyselin, mnoho stopových prvků, které jsou součástí koenzymů, mukopolysacharidy, které hrají velmi důležitou roli v obranyschopnosti organismu, enzymy lipázy a proteázy, saponiny, které účinkují proti bakteriím, virům a plísním. Aloe vera je zdraví prospěšná, má vysoký obsah vlákniny, napomáhá léčit kožní problémy.

Detoxikace zlepšuje imunitu a trávení, působí proti alergiím a jejich projevům, má pozitivní vliv na mysl a koncentraci, může odstranit nebo zmírnit potíže se spaním anebo spánek přinejmenším zkvalitnit, detoxikace organismu také pomáhá ke stabilizaci nálady a jejímu zlepšení a zvyšuje celkovou energii. To jsou jen některé z účinků, kvůli kterým rozhodně stojí za to věnovat detoxikaci pozornost. Jako vedlejší účinek se však v průběhu detoxikace může dostavit například zvýšené pocení nebo puzení k močení, případně krátkodobý průjem. Aloe vera má celkově dobrý vliv na posílení imunitního systému. Zvyšuje odolnost proti bakteriím, ekzémům a dokonce napomáhá zmírnění lupenkové nemoci i dalších kožních problémů. Působí protizánětlivě (používá se i při paradentóze) a dezinfekčně a zpomaluje růst rakovinných buněk. Za používání aloe vera vám jistě budou vděčná například vaše játra, na jejichž činnost aloe velmi pozitivně působí. Zaujmout by vás mohlo také to, že používání šťávy z listů aloe vera může snižovat hladinu cholesterolu a hladinu cukru v krvi. Také vaše zažívací ústrojí může díky této rostlině doznat značné úlevy – a to v podobě zlepšení trávení, odstranění střevních obtíží, zácpy a podobně.

Použití aloe vera

Sušené ovoce je zdravější alternativou mlsání, když máme chut na sladké. Obsahuje zdraví prospěšnou vlákninu a je rychlým zdrojem energie.

Účinné látky

Aloe vera obsahuje vitamíny skupiny B -B2, B3, B5, B6, B12, C, E, kyselinu listovou, vápník, draslík, hořčík, chróm, zinek, mangan či selen, 8 esenciálních aminokyselin, stopové prvky, koenzymy, mukopolysacharidy, enzymy lipázy a proteázy, saponiny

Výskyt

Původ aloe vera není zcela znám, pravděpodobně pochází z oblasti severní Afriky a Kanárských ostrovů. Daří se jí v suchých klimatech.

 

Zboží související
s aloe verou

Ananas sušené kroužky

Ananas je bohatým zdrojem vitamínu C. Ten spolu s beta karotenem a enzymem bromelainem předcházejí formování volných radikálů, které mohou způsobovat nádorové bujení.

Banán v medu sušené plátky

Banány jsou přirozeným zdrojem vlákniny a některých vitamínů a minerálů. Díky mizivému obsahu tuku jsou snadno stravitelné a vzhledem k vysokému množství sacharidů rychle poskytnou chybějící energii.

Datle bez pecky sušené plody

Odhaduje se, že datle jsou člověkem pěstovány déle než 5 tisíc let a píše se o nich jak v Bibli, tak i v Koránu.

Zajímavé články
o aloe vera

Zázračná aloe vera: Jak působí na hubnutí i vaše zdraví?

Zázračná aloe vera: Jak působí na hubnutí i vaše zdraví?

Gelu z aloe vera se někdy říká univerzální přírodní antibiotikum....

Aloe Vera – je opravdu tak zázračná?

Aloe Vera – je opravdu tak zázračná?

Aloe vera je léčivou rostlinou používanou přírodní medicínou již po tisíce let. ...

Co vás zajímá o aloe vera

Zeptejte se Bylíka!

Zajímá vás něco a nenašli jste odpověd? Napiště nám, rádi vám odpovíme.