fb Jablko sušené kousky - Bylík.cz - prodej bylinek

Jablko sušené kousky

Jablka obsahují vitamín C a řadu antioxidantů, množství vlákniny, podporují střevní peristaltiku a čistí střeva, snižují krevní tlak a hladinu cholesterolu a krevních tuků, posilují imunitní ... více o Jablku sušeném

Kód zboží b00297
Latinský názevMalus pumila

Potřebujete s něčím poradit?

+420 773 318 559
(po-pá 8:00-19:00, so 9:00-14:00)

Doprava za 39 Kč, od 399 Kč zdarma Kdy zboží dostanu?

50g
39
100g
63
150g
87
200g
107
250g
133
300g
157
400g
202
500g
242
zobrazit další varianty zboží
Dostupnost: skladem < 500 g
BEZ CUKRU!
Jablko

Vše o Jablku sušeném

Popis

Jablka obsahují vitamín C a řadu antioxidantů, množství vlákniny, podporují střevní peristaltiku a čistí střeva, snižují krevní tlak a hladinu cholesterolu a krevních tuků, posilují imunitní systém, srdce a krevní oběh, stabilizují hladinu cukru v krvi, posilují dásně. Jiné látky v nich obsažené chrání mozkové buňky před Parkinsonovou a Alzheimerovou chorobou.

Jablka pomáhají při průjmu i zácpě. Proti průjmu pomáhají sladká jablka, při zácpě zase kyselá, která povzbuzují činnost střev. Ze slupky a dužiny, které chrání jaderník, se v lidském organizmu uvolňují látky s léčivým i preventivním účinkem. Odvar z jabloňových květů má uklidňující účinky a zmírňuje záchvaty kašle. Jemně nastrouhané jablko i se slupkou konzumované večer váže ve střevech toxické látky.

Použití Jablka sušeného

Jablka jsou důležitou součástí lidského jídelníčku. Vyrábí se z nich mošty, džemy, kompoty, suší se na křížaly apod. Jablka mají velký zdravotní význam – obsahují celou řadu látek prospěšných organismu, zvyšují imunitu a mají vliv na odolnost vůči stresu. Asi všichni známe doporučení konzumovat nejméně jedno jablko denně.

Účinné látky

Jablka jsou bohatá na vitamíny a stopové prvky, mají vysoký obsah draslíku, jsou zdrojem prospěšné vlákniny. 

Výskyt

Jablka pocházejí patrně ze svahů Kavkazu, Íránu, či Turkmenistánu. Odtud se postupně šířilo již 2000 let před naším letopočtem přes Malou Asii do zemí Středomoří, stejně jako mnoho jiných ovocných druhů.

Dávejte si pozor!

Jablko sušené bez přidaného cukru, oxidu siřičitého a dalších chemických látek.

Zajímavé odkazy

Zboží související
s Jablkem sušeným

Aloe vera sušené plátky

Aloe vera je zdraví prospěšná rostlina. Má vysoký obsah vlákniny a napomáhá léčit kožní problémy.

Ananas sušené kroužky

Ananas je bohatým zdrojem vitamínu C. Ten spolu s beta karotenem a enzymem bromelainem předcházejí formování volných radikálů, které mohou způsobovat nádorové bujení.

Ananas sušené kousky

Ananas je bohatým zdrojem vitamínu C. Ten spolu s beta karotenem a enzymem bromelainem předcházejí formování volných radikálů, které mohou způsobovat nádorové bujení.

Banán v medu sušené plátky

Banány jsou přirozeným zdrojem vlákniny a některých vitamínů a minerálů. Díky mizivému obsahu tuku jsou snadno stravitelné a vzhledem k vysokému množství sacharidů rychle poskytnou chybějící energii.

Co vás zajímá o Jablku sušeném

Zeptejte se Bylíka!

Zajímá vás něco a nenašli jste odpověd? Napiště nám, rádi vám odpovíme.